چاپ طلاکوب روی روبان

شرکت روبان طاووس اولین شرکت ارائه دهنده چاپ طلاکوب ، نقره کوب و رزگلد به صورت برجسته در ایران است. جلوه زیبای درخشش طلایی و نقره ای و رز گلد روی روبان ساتن و گراس گرین و اصولا منسوجات لزوما با چاپ برجسته میسر می شود و امروزه تمام پروسه این نوع چاپ خاص ولوکس در این مجموعه از توسط تیم آموزش دیده در خارج از کشور و دستگاههای تخصصی چاپ برجسته با استفاده از مواد اولیه اروپایی و ترک انجام می پذیرد. چاپ طرح های حساس و ظریف وکنترل میزان برجستگی به اندازه مد نظر شما هنر ماست.

شرکت روبان طاووس اولین شرکت ارائه دهنده چاپ طلاکوب و نقره کوب به صورت برجسته در ایران است. با توجه به جنس روبانهای ساتن و گراس گرین برای به دست آمدن زیبایی و درخشش رنگ طلایی و نقره ای روی روبان لزوما باید از چاپ برجسته استفاده شود و چاپ طلاکوب متداول برای انواع کاغذ روی روبان قابل انجام نیست و خروجی خوبی ندارد . امروزه تمام پروسه چاپ در این مجموعه توسط تیم آموزش دیده در خارج از کشور و دستگاههای تخصصی چاپ طلاکوب برجسته به صورت رول ومواد ترک انجام می پذیرد. چاپ طرح های حساس و ظریف وکنترل میزان برجستگی به اندازه مد نظر شما هنر ماست.

جهت ثبت سفارش و اطلاعات بیشتر با ما از طریق تلگرام یا چت آنلاین تماس بگیرید

جهت ثبت سفارش و اطلاعات بیشتر با ما از طریق تلگرام یا چت آنلاین تماس بگیرید

آوریل 21, 2018

گروه روبان طاووس

روبان طاووس  اولین و تنها مجموعه مجهز تخصصی چاپ روی روبان ، انواع کش ، نوار های پلی استر ، کمر بند ایمنی و … با […]
می 13, 2018

آویز کارت

Lanyard آویز کارت ، کارت آویز یا لنیارد یا Lanyard محصولی است که توسط شرکت روبان طاووس با رعایت تمام استاندارد های بین المللی در ایران […]