روبان طاووس

مجهزترین چاپخانه تخصصی چاپ روبان و منسوجات نواری

سفارش: ۰۹۱۲۲۰۹۵۰۳۳۰۹۱۲۷۱۸۱۱۲۴

چاپ روبان برجسته

نمونه کارهای چاپ برجسته روبان طاووس

روبان طاووس تنها مجموعه ایران که با فویل متالایز، کار چاپ رو انجام می‌دهد و برق طلایی بیشتری دارد.

چاپ روبان طاووس

ما در مجموعه چاپ روبان طاووس به عنوان تنها مجموعه‌ای که به صورت اختصاصی و با استفاده از به‌روزترین دستگاه در زمینه چاپ روبان برجسته فعالیت دارد همراه شما هستیم تا با توجه به نیاز شما بهترین نوع چاپ روبان را برای شما انتخاب کرده و با استفاده از بهترین مواد اولیه و دقیق‌ترین و به‌روزترین دستگاه‌های چاپ، چاپ روبان برجسته شما را انجام دهیم. ما به عنوان مجموعه چاپ روبان طاووس مدعی هستیم که محصولی تولید می‌کنیم که در سطح رقابت با محصول‌های برتر جهانی قرار دارد. دلیل این ادعای ما بیهوده نیست و در واقع چنین صحبتی برگرفته از توانایی‌ها و امکاناتی است که در مجموعه طاووس برای تولید و چاپ روبان برجسته استفاده می‌شود.

یکی از دیگر مواردی که مجموعه چاپ روبان طاووس را نسبت به دیگر مجموعه‌های فعال در این زمینه متفاوت کرده است، تنوع بسیار زیاد محصولات است. شما می‌توانید بین بیش از 200 رنگ که در 15 عرض مختلف قابل استفاده هستند به منظور چاپ روبان برجسته انتخاب داشته باشید. یکی از موارد مهم دیگر که در زمینه چاپ روبان وجود دارد این است که شما انتخاب‌های متنوعی برای جنس روبان خود خواهید داشت. برای نمونه انواع پارچه‌های، ساتن یک رو چینی، ساتن یک رو ترک، ساتن دو رو ترک، گراس گرین ترک و چینی، نوار پلی‌استر، تایوک و… برای شما قابل انتخاب هستند.

استفاده از روبان برجسته در زمینه‌های مختلفی صورت می‌گیرد، برای مثال بسته‌بندی هدیه‌ها، بسته‌بندی پک‌های خاص و… و با توجه به میزان اهمیت این موارد کیفیت چاپ روبان برجسته بسیار مهم است. موارد مختلفی در کیفیت یک چاپ روی روبان تأثیر‌گذار است. برخی از آن‌ها عبارت‌اند از: جنس روبان، نحوه چاپ، دستگاهی که با آن چاپ را انجام می‌دهند، مواد اولیه چاپ و… جز مواردی هستند که به صورت مستقیم بر کیفیت خروجی کار تأثیر می‌گذارند. در چاپ روبان طاووس همواره همه سعی ما بر این است تا بهترین کیفیت را برای محصولات خود فراهم کنیم و در پی آن رضایت حداکثری مشتریان خود را کسب کنیم.

مواد اولیه مرغوب چاپ روبان برجسته طاووس

همان‌طور که بالا‌تر اشاره داشتیم، یکی از موارد اثر‌گذار در کیفیت چاپ روبان برجسته، مواد اولیه‌ای است که برای این کار مورد نیاز است. اگر شما چاپ روبان برجسته خود را به مجموعه طاووس سپرده‌اید خیالتان بابت این مورد راحت باشد؛ زیرا در مجموعه چاپ روبان طاووس ما با تهیه مواد اولیه با کیفیت از تولید‌کنندگان داخلی و خارجی به این موضوع مهم توجه زیادی داریم.

استفاده از دستگاه‌های به روز

یکی دیگر از مزیت‌های مجموعه چاپ روبان برجسته طاووس که باعث شده است تا کیفیت کار این مجموعه به شکل چشمگیری افزایش پیدا کند، این است که از دستگاه‌های به روز موجود در صنعت چاپ روبان در این مجموعه استفاده می‌شود.

بررسی مزیت‌ها و قابلیت‌های طاووس

لیستی از ویژگی‌های مجموعه چاپ روبان برجسته طاووس عبارت است از:

 • استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا و تأمین آن‌ها از تأمین‌کنندگان بین‌المللی ژاپنی، ترکیه‌ای و اروپایی
 • استفاده از دستگاه‌های به روز برای چاپ
 • دارای طیف گسترده‌ای از نوار با جنس‌های گوناگون
 • دارای طیف گسترده‌ای از رنگ و عرض برای نوار‌ها
 • دارای پرسنل حرفه‌ای و آموزش‌دیده در زمینه چاپ روبان برجسته
 • و …

برند‌سازی و چاپ روبان برجسته

امروزه با گسترش اقتصاد و موارد مرتبط با آن شاهد عنوانی به نام برندینگ هستیم. کارشناسان این حوزه معتقدند که امروزه برندینگ یکی از مهم‌ترین مواردی است که یک کسب و کار باید به آن توجه داشته باشد و در راستای آن نیز یک‌سری اقداماتی را انجام دهد. برخی از مواردی که می‌تواند جز اقدامات برای برندینگ یک مجموعه باشد عبارت است از:

 • ایجاد یک شعار مناسب و ماندگار
 • تبلیغات تلویزیونی
 • تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی
 • استفاده از لوگوی مناسب
 • و …

همان‌طور که شاهد هستید، روش‌های مختلفی برای برندینگ وجود دارد. اما نکته‌ای که در مورد اکثر آن‌ها هست، این است که روش‌های پرهزینه‌ای هستند. حال با توجه به این موضوع شاید به دنبال یک روش به صرفه و تأثیر‌گذار در زمینه برندینگ باشید. یکی از مواردی که می‌توانیم به شما پیشنهاد کنیم، چاپ روی روبان است.

استفاده از چاپ روبان برجسته و استفاده از آن برای بسته‌بندی هدایا و یا سفارشات شما و سپس تحویل آن‌ها به مشتریان می‌تواند تصویری متفاوت نسبت به دیگر برند‌های موجود در بازار برای برند شما در ذهن مشتری ایجاد کند. نکته‌ای که در این رابطه می‌تواند بسیار مهم باشد این است که هرچقدر کیفیت چاپ روی روبان بالاتر باشد، چشم نوازی بیشتری نیز خواهد داشت و مشتری شما را بیشتر به خود جذب خواهد کرد.

شما می‌توانید موارد مختلفی را بر روی روبان چاپ کنید، مواردی نظیر تصویر لوگو، شعار برندتان و… می‌توانند انتخاب‌های مناسبی برای این کار باشند.

یکی از موارد دیگری که در برندینگ تأثیر دارد و کارشناسان آن را تأیید کرده‌اند، رنگی است که شما برای معرفی خود استفاده می‌کنید. ما در چاپ روبان طاووس با توجه به تنوع زیادی که در این کار داریم می‌توانیم طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها را در اختیار شما قرار دهیم و شما بر اساس نیاز خود یکی از آن‌ها را برای کار خود انتخاب کنید.

انواع چاپ روبان برجسته کدام‌اند؟

مدل‌های مختلفی برای چاپ روبان برجسته موجود هستند. لیست زیر در برگیرنده انواع مدل چاپ روبان برجسته است:

 • چاپ برجسته طلا کوب روی روبان
 • چاپ برجسته نقره کوب روی روبان
 • چاپ برجسته رز گلد روی روبان
 • چاپ برجسته رنگ برجسته روی روبان

چاپ برجسته طلاکوب روی روبان

یکی از زیبا‌ترین مدل‌های چاپ روبان برجسته، چاپ برجسته نقره کوب روی روبان به حساب میآید. این نوع چاپ روی روبان را نیز در شرکت روبان طاووس با کیفیت بالا انجام میدهیم. چاپ برجسته نقره کوب روی روبان دارای وجه رسمیتری است و شکیل بودن خاصی را نیز دارد. شما میتوانید انواع چاپ برجسته نقره کوب روی روبان را در صفحه نمونه کارهای چاپ روبان برجسته طاووس مشاهده کنید.

c11
چاپ طلاکوب برجسته - نمونه کار روبان طاووس

چاپ برجسته نقره‌کوب روی روبان

شرکت روبان طاووس اولین شرکت ارائه دهنده ،چاپ طلاکوب و نقره کوب به صورت برجسته در ایران است. امروزه تمام پروسه چاپ در این مجموعه از تهیه فیلم، عکاسی شاپلون و ارائه چاپ توسط تیم آموزش دیده در خارج از کشور و دستگاههای تخصصی، چاپ طلاکوب برجسته به صورت رول ومواد ترک انجام می پذیرد.
چاپ طرح های حساس و ظریف و کنترل میزان برجستگی به اندازه مد نظر شما هنر ماست.

c12
چاپ نقره کوب برجسته - نمونه کار روبان طاووس

چاپ برجسته رزگلد روی روبان

سومین مورد از انواع چاپ روبان برجسته، مدل چاپ برجسته رز گلد روی روبان است. این نوع چاپ نیز مشتریان خاص خود را دارد و یک نمای ویژه و اصیل را دارا است. شما برخی از این نمونه چاپ روبان برجسته را در فروشگاه‌ها و نمایشگاه‌های بین‌المللی مشاهده کرده‌اید، همچنین برای بسته‌بندی خوراکی‌ها و شکلات‌ها نیز از این مدل بیشتر استفاده می‌شود.

c15
چاپ زرگلد برجسته - نمونه کار روبان طاووس

چاپ برجسته رنگ برجسته روی روبان

یکی از جذابترین مدلهای چاپ برجسته روی روبان، مدل چاپ برجسته رنگ برجسته روی روبان است. این مدل نسبت به مدلهای قبلی فانتزیتر است و از این رو طرفداران خاص خود را دارد و به صورت کلی نیز برای بستهبندی هدایا و جوایز بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد.

c8
چاپ رنگ برجسته - نمونه کار روبان طاووس

آیا مدل‌های دیگری هم برای چاپ بر روی روبان وجود دارد؟

همان‌طور که بالاتر اشاره داشتیم، شرکت روبان طاووس به صورت حرفه‌ای و اختصاصی در زمینه چاپ روبان فعالیت دارد و دارای طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها و پارچه‌های برای این کار است و از طرف دیگری مدل‌های مختلفی را برای چاپ روی روبان در اختیار شما همراهان عزیز قرار می‌دهد. به صورت کلی دیگر مدل چاپ‌های روبان طاووس بدون در نظر گرفتن مدل چاپ روبان برجسته عبارت است از:

شما می‌توانید اطلاعات بیشتری را در رابطه با هر کدام از دیگر مدل چاپ‌ها در صفحات اختصاصی آن‌ها کسب کنید. ما در صفحه چاپ روتاری تا 8 رنگ اطلاعات تکمیلی را در رابطه با این نوع چاپ برای شما قرار داده‌ایم.

قیمت چاپ روبان برجسته

از آن جهت که در شرکت روبان طاووس به صورت انحصاری بر روی چاپ روبان کار می‌شود و از جدید‌ترین دستگاه‌ها برای این کار بهره برده می‌شود، کیفیت محصولات در ایده‌آل‌ترین حالت ممکن است. در رابطه با قیمت چاپ روبان برجسته پارامتر‌های مختلفی تأثیر‌گذار است. برخی از این پارامتر‌ها عبارت‌اند از:

 • مقدار روبان مد نظر شما
 • مدل چاپی که نیاز دارید
 • هزینه مواد اولیه
 • نوع پارچه مد نظرتان
 • عرض پارچه‌ای که مد نظر دارید
 • و …

شرکت چاپ روبان طاووس بهترین خدمات و محصولات را با قیمتی منطقی برای شما در نظر دارد. شما می‌توانید برای استعلام قیمت چاپ روبان برجسته با شماره تماس‌های 09127181124 و 09122095033 در تماس باشید.

آیا چاپ روبان برجسته ارزش هزینه کردن دارد؟

 یکی از مواردی که شاید ذهن شما را در زمان سفارش چاپ روبان برجسته درگیر خود کند، این است که آیا مقدار هزینه‌ای که برای این کار می‌کنیم ارزش دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سؤال باید بگوییم با توجه به تازه بودن این ویژگی و عدم استفاده گسترده در سطح بازار از آن برند‌هایی که از روبان برای بسته‌بندی خود استفاده می‌کنند، در ذهن مشتریان و یا مخاطبان بیشتر ماندگار می‌شوند و در نتیجه می‌توانند مشتریان بیشتری را برای خود جذب کنند. مورد دیگری که استفاده از روبان برای بسته‌بندی دارد این است که یک روبان شیک و با کیفیت اصالت خاصی به محصول می‌دهد و آن را متمایز با رقبا می‌کند و همین مورد باعث می‌شود تا محصول یا خدمات شما طرف‌داران بیشتری پیدا کند.

بنابراین، با توجه به موارد بیان شده استفاده از روبان برای امور مختلف با توجه به هزینه مناسبی که دارد، می‌تواند اثر‌گذاری قابل توجهی داشته باشد و در نتیجه ارزش هزینه کردن را نیز دارا باشد.

هزینه چاپ روبان مهم است یا کیفیت آن؟

سؤال مهم دیگری که باید به خوبی به آن پاسخ بدهید این است که هزینه چاپ روبان مهم است یا کیفیت آن؟ قطعاً یکی از پارامتر‌های مهم برای کار‌های تبلیغاتی و نمایشی، مقدار هزینه‌ای است که باید برای آن‌ها پرداخت. اما در رابطه با سؤال هزینه چاپ روبان مهم است یا کیفیت آن؟ باید به این نکته توجه داشته باشید که این روبان قرار است بخشی از بسته‌بندی شما به حساب بیاید، بنابراین دارای ارزش بسیار مهمی است. همواره موردی که به صورت‌های مختلف به ما ثابت شده است بسته‌بندی یک محصول در میزان جلب توجه مشتری به شکل قابل توجهی تأثیر‌گذار است و بنابراین می‌توانیم نتیجه بگیریم که کیفیت روبان شما به‌مراتب دارای ارزش بیشتری به نسبت هزینه‌ای است که برای آن در نظر دارید، زیرا در صورت بالابودن کیفیت شما قادر خواهید بود تا مشتریان بیشتری را جذب کنید.

نکته دیگری که در رابطه با هزینه چاپ روبان برجسته در شرکت روبان طاووس وجود دارد این است که این شرکت با حفظ کیفیت در بالاترین سطح ممکن، تعرفه‌ای منطقی برای خدمات خود در نظر دارد.

نکات ثبت سفارش چاپ روبان چیست؟

در هنگامی که قصد دارید تا سفارش چاپ روبان در مدل‌های متفاوت نظیر: چاپ برجسته رنگ برجسته روی روبان، چاپ برجسته رز گلد روی روبان، چاپ برجسته نقره کوب روی روبان، چاپ برجسته طلا کوب روی روبان و … ثبت کنید، برای اینکه نتیجه بهتری کسب کنید، باید مجموعه‌ای از نکات را مد نظر قرار دهید. در این بخش به بررسی این موارد خواهیم پرداخت. لیستی از نکات ثبت سفارش چاپ روبان را برای شما تهیه کرده‌ایم، این موارد عبارت‌اند از:

 • چه مدلی از انواع چاپ را نیاز دارید؟
 • چه رنگی را برای روبان نیاز دارید؟
 • چه جنس روبانی برای شما مطلوب است؟
 • چه مقدار نیاز به چاپ روبان برجسته دارید؟
 • آیا نیاز دارید تا خدمات پس از چاپ نیز برای روبان‌های چاپ شده استفاده شود؟
 • چه عرض پارچه‌ای برای شما مناسب است؟

شما با پاسخ به این سؤالات و استفاده از راهنمایی‌های همکاران ما می‌توانید سفارش خود را به بهترین صورت ثبت کرده و از خروجی آن نیز به خوبی بهره‌مند شوید.

 

شما میتوانید برای ارسال سفارش خود به منظور چاپ برجسته روی روبان با شماره تماسهای ما، شماره 09127181124 و 09122095033 در ارتباط باشید، تا همکاران ما پاسخگوی شما باشند.

بخشی از خدمات ما به عنوان خدمات پس از چاپ شامل درست کردن بند ساک، گردن آویز نمایشگاهی، درست کردن انواع پاپیون میشود. شما میتوانید در صورت نیاز به این خدمات آنها را در هنگام ثبت سفارش اعلام کنید. هر کدام از موارد بیان شده یعنی: بند ساک، گردن آویز نمایشگاهی و انواع پاپیون میتوانند به خوبی در برگیرنده نیازهای تبلیغاتی و نمایشی شما باشند و برند شما را بیشتر نمایان کنند.

چرا روبان طاووس

روبان طاووس تنها مجموعه در ایران است که تجهیز شده اختصاصی فقط برای چاپ انواع منسوجات نواری با کیفیت قابل رقابت با محصولات جهانی می‌باشد.روبان طاووس تنوع بسیار زیاد در موجودی روبان و آلبوم‌های انحصاری روبان شامل بیش از 200 رنگ روبان در 15 عرض مختلف با کیفیت‌های متفاوت، ساتن یک رو چینی و ساتن یک رو و دورو ترک ، گراس گرین ترک و چین ، نوار پلی استر، تایوک و … دارا می‌باشد.بکارگیری نیروهای متخصص آموزش دیده در ترکیه در زمینه‌های مذاکرات تجاری بین المللی برای تامین مواداولیه، تولید و چاپ ، فروش و مدیریت ارتباط با مشتری.

روبان طاووس مجهز به ماشین آلات چاپ فلکسو (روتاری) ۸ رنگ، چاپ طلاکوب، نقره کوب و رز گلد برجسته، چاپ ترنسفر، چاپ رنگ برجست، چاپ دیجیتال، چاپ سابلیمیشن و… می باشد.

 • جدیدترین تکنولوژی های چاپ انواع متریال نواری
 • بکارگیری نیروهای متخصص آموزش دیده در ترکیه
 • مجهز به کاملترین ماشین آلات تخصصی چاپ روبان ، کاملا منحصر بفرد
 • تامین مواد اولیه مطابق با استانداردهای جهانی بصورت مستقیم از ترکیه ، اروپا و ژاپن
about-pic
Frame 19610
کیفیت عالی و ماندگار
Frame 19611
به صرفه‌ترین روش برندسازی اختصاصی
Frame 19612
بدون نیاز به هزینه اضافه انبار

روبان طاووس در نگاه شما

بکارگیری نیروهای متخصص آموزش دیده در ترکیه در زمینه‌های مذاکرات تجاری بین المللی برای تامین مواداولیه، تولید و چاپ ، فروش و مدیریت ارتباط با مشتری