روبان طاووس

مجهزترین چاپخانه تخصصی چاپ روبان و منسوجات نواری

سفارش: ۰۹۱۲۲۰۹۵۰۳۳۰۹۱۲۷۱۸۱۱۲۴

چاپ روبان ترنسفر

نمونه کارهای چاپ ترنسفر روبان

روبان طاووس تنها مجموعه ایران که با فویل متالایز، کار چاپ رو انجام می‌دهد و برق طلایی بیشتری دارد.

چاپ طلاکوب برجسته روی روبان ساتن و روبان گراس گرین

چاپ ترنسفر روبان

کیفیت اولین شعار ماست و تمام تلاشمان بر پایه ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت است و همواره برای رسیدن به این هدف کوشا هستیم و به لطف خدا امروز توانسته ایم بهترین چاپ ترنسفر را نه در ایران بلکه در دنیا داشته باشیم. چاپ با بهترین دستگاه ها ومواد اولیه هر چند مستلزم هزینه های بیشتری برای ماست اما اعتقاد ما بر این است که لیاقت ایرانیان همواره داشتن بهترین است.دستگاههای تخصصی، چاپ ترنسفر شرکت روبان طاووس قابلیت چاپ هرگونه طرح ورنگی (حتی قابلیت چاپ چهره) روی روبان را به صورت یکرو و دورو دارد. این چاپ ماندگاری بالا وقابلیت شستشو نیز دارد.

یکی از انواع مدل‌های چاپ روی ربان، مدل چاپ روبان ترنسفر است. در این مدل با استفاده از حرارت روی روبان طرح‌ها و نقش‌های مدنظرتان چاپ می‌شود. روبان‌ها در زمینه‌های مختلفی کاربرد دارند، برای مثال شما می‌توانید با آن‌ها محصولات خود را تزیین کنید. شرکت روبان طاووس به صورت تخصصی در زمینه چاپ روبان فعالیت دارد و با استفاده از متدهای مختلفی این کار را انجام می‌دهد. شما در سایت روبان طاووس می‌توانید با توجه به نیازی که دارید بین انواع مدل‌های دیگر چاپ روی روبان بهترین نوع را انتخاب کنید. برای انتخاب بهترین مدل چاپ روی روبان شما می‌توانید با استفاده از شماره تماس‌های 09127181124 و 09122095033 مشاوره تخصصی از همکاران ما دریافت کنید تا بهینه‌ترین انتخاب‌ها را داشته باشید.

c21-3
چاپ ترنسفر روبان - نمونه کار روبان طاووس

انواع چاپ روی روبان

به غیر از مدل چاپ روبان ترنسفر مدل‌های دیگری نظیر: چاپ برجسته روی روبان، چاپ روتاری روی روبان و چاپ فلت روی روبان وجود دارد که هر کدام از آن‌ها با ویژگی‌هایی که دارند برای کار مشخصی مناسب‌تر هستند. بنابراین انتخاب نوع چاپ روی روبان دارای اهمیت قابل توجهی است و شما باید در زمان ثبت سفارش توجه کافی را به آن داشته باشید. اما اگر اطلاعات زیادی در این زمینه ندارید، نگران نباشید، زیرا همکاران ما به صورت تخصصی در این زمینه همراه شما هستند تا به خوبی نیازتان را برطرف کنند.

چه نکاتی را باید در زمان ثبت سفارش چاپ روبان ترنسفر مدنظر قرار دهید؟

در هنگام ثبت سفارش چاپ روبان ترنسفر شما باید مجموعه‌ای از نکات را مدنظر قرار دهید تا با آن‌ها بهترین نتیجه نهایی را شاهد باشید. اما این نکات چیست؟ در این بخش مهم‌ترین آن‌ها را برای شما لیست کرده‌ایم تا به خوبی بتوانید بهترین سفارش را برای خود ثبت کنید. این موارد عبارت‌اند از:

 • چه مدلی از انواع چاپ را نیاز دارید؟
 • چه رنگی را برای روبان نیاز دارید؟
 • چه جنس روبانی برای شما مطلوب است؟
 • چه مقدار نیاز به چاپ روبان برجسته دارید؟
 • آیا نیاز دارید تا خدمات پس از چاپ نیز برای روبان‌های چاپ شده استفاده شود؟
 • چه عرض پارچه‌ای برای شما مناسب است؟
Transfer printing on polyester tape
چاپ ترنسفر روبان - نمونه کار روبان طاووس

چه مدلی از انواع چاپ را نیاز دارید؟

همان‌طور که در بالا‌تر اشاره داشتیم، مدل‌های مختلفی برای چاپ روی روبان موجود است، شما می‌توانید با توجه به نیازی که دارید، یکی از این مدل‌ها را برای کار خود انتخاب کنید. همکاران ما نیز در راستای انتخاب بهتر این مورد به شما راهنمایی‌های مؤثری خواهند داد.

چه مقدار نیاز به چاپ روبان برجسته دارید؟

شما با توجه به حیطه‌ای که قصد دارید تا روبان را برای آن استفاده کنید. باید مقداری که نیاز است تا برای شما روبان چاپ شود را مشخص کنید تا بعد از نهایی‌شدن پارامتر‌های دیگر چاپ شما نهایی شود.

آیا نیاز دارید تا خدمات پس از چاپ نیز برای روبان‌های چاپ شده استفاده شود؟

یکی از قابلیت‌های دیگری که برای شما همراهان گرامی شرکت چاپ روبان طاووس وجود دارد، استفاده از خدمات پس از چاپ است. خدمات پس از چاپ در برگیرنده مواردی نظیر: پاپیون یک گره و دو گره چاپدار، گردن‌آویز نمایشگاهی، بند ساک است.

هزینه چاپ روبان ترنسفر به موارد مختلفی بستگی دارد و باید بر اساس نیاز شما مشخص شود. اما در این بخش به صورت کلی به برخی از موارد تأثیر‌گذار در چاپ روبان ترنسفر را برای شما اشاره می‌کنیم.

 • متراژی که برای چاپ روبان نیاز دارید.
 • جنسی که برای روبان انتخاب کرده‌اید.
 • عرض روبان مدنظرتان.
 • و …

یکی از نکات مهم و تأثیرگذار در چاپ روبان ترنسفر، رنگ روبان است. ما در شرکت چاپ روبان طاووس با بیش از 200 رنگ میتوانیم نیاز شما را به خوبی برطرف کنیم. رنگ در تأثیرگذاری روبان بسیار تأثیرگذار است.

یکی از موارد دیگری که برای نکات زمان ثبت سفارش چاپ روبان ترنسفر باید مدنظر قرار دهید، این است که چه روبانی و با چه عرضی نیاز دارید، این مورد در هزینه نهایی کار و همچنین جلوه روبان تأثیر زیادی دارد.

جنس روبان چاپ شده در عمر آن و همچنین کیفیت نهایی کار بسیار تأثیرگذار است، از این رو شما باید به خوبی به توجه داشته باشید تا مناسبترین مورد را برای خود انتخاب کنید. جنسهای مختلفی برای روبان وجود دارد و شما میتوانید بین آنها انتخاب داشته باشید.

چرا روبان طاووس

روبان طاووس تنها مجموعه در ایران است که تجهیز شده اختصاصی فقط برای چاپ انواع منسوجات نواری با کیفیت قابل رقابت با محصولات جهانی می‌باشد.روبان طاووس تنوع بسیار زیاد در موجودی روبان و آلبوم‌های انحصاری روبان شامل بیش از 200 رنگ روبان در 15 عرض مختلف با کیفیت‌های متفاوت، ساتن یک رو چینی و ساتن یک رو و دورو ترک ، گراس گرین ترک و چین ، نوار پلی استر، تایوک و … دارا می‌باشد.بکارگیری نیروهای متخصص آموزش دیده در ترکیه در زمینه‌های مذاکرات تجاری بین المللی برای تامین مواداولیه، تولید و چاپ ، فروش و مدیریت ارتباط با مشتری.

روبان طاووس مجهز به ماشین آلات چاپ فلکسو (روتاری) ۸ رنگ، چاپ طلاکوب، نقره کوب و رز گلد برجسته، چاپ ترنسفر، چاپ رنگ برجست، چاپ دیجیتال، چاپ سابلیمیشن و… می باشد.

 • جدیدترین تکنولوژی های چاپ انواع متریال نواری
 • بکارگیری نیروهای متخصص آموزش دیده در ترکیه
 • مجهز به کاملترین ماشین آلات تخصصی چاپ روبان ، کاملا منحصر بفرد
 • تامین مواد اولیه مطابق با استانداردهای جهانی بصورت مستقیم از ترکیه ، اروپا و ژاپن
about-pic
Frame 19610
کیفیت عالی و ماندگار
Frame 19611
به صرفه‌ترین روش برندسازی اختصاصی
Frame 19612
بدون نیاز به هزینه اضافه انبار

روبان طاووس در نگاه شما

بکارگیری نیروهای متخصص آموزش دیده در ترکیه در زمینه‌های مذاکرات تجاری بین المللی برای تامین مواداولیه، تولید و چاپ ، فروش و مدیریت ارتباط با مشتری