روبان طاووس

مجهزترین چاپخانه تخصصی چاپ روبان و منسوجات نواری

سفارش: ۰۹۱۲۲۰۹۵۰۳۳۰۹۱۲۷۱۸۱۱۲۴

نمونه کار: چاپ روبان فلت

هر آنچه باید از چاپ روبان فلت بدانید

روبان یک نوار پارچه‌ای، فلزی یا پلاستیکی نازک است. این وسیله پرکاربرد پارچه‌ای از الیاف طبیعی و مصنوعی ساخته می‌شود و کاربرد‌های زیادی دیزاین و بسته‌بندی‌ها دارد. شرکت چاپ روبان طاووس با سابقه‌ای قابل‌تأمل در این عرصه و با استفاده از مرغوب‌ترین الیاف طبیعی و مصنوعی چاپ کننده روی انواع روبان‌های کاربردی برای شما مخاطبان عزیز است. انواع مختلفی از چاپ روبان‌های فلت، چاپ روبان‌های ترنسفر نواری، چاپ روتاری روی روبان و انواع چاپ‌های طلاکوب و نقره‌کوب روی روبان از جمله خدمات مجموعه چاپ طاووس هستند.

روبان‌ها کاربرد‌های فراوانی در دنیای امروز دارند که بر همین اصل کیفیت و تنوع رنگ و طرح در آن‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. در این صفحه به بررسی چاپ روبان فلت که از بهترین خدمات شرکت چاپ روبان طاووس محسوب می‌شود می‌پردازیم. همچنین به صورت اجمالی اشاره‌ای به کاربرد‌های روبان فلت نیز خواهیم داشت. با ما همراه باشید.

روبان فلت

چاپ روبان فلت، دیزاین و طراحی گرافیکی زیبا بر روی بهترین کیفیت از پارچه‌های الیاف طبیعی و مصنوعی است. چاپ فلت روی روبان که با نام چاپ فلت دیزاین هم شناخته می‌شود نوعی طراحی تخت و یکپارچه روی پارچه یا دیگر اجسام است که نوعی تصویرسازی را روی روبان‌های مجموعه چاپ طاووس انجام می‌دهد. در این نوع از چاپ خبری از انواع طرح‌های پیچیده و استفاده از لوگو‌های آماده و رنگ‌بندی‌های زیاد نیست؛ بلکه سادگی و طرح‌های مینیمال مبنای چاپ و دیزاین فلت روی روبان هستند.

در چاپ روبان فلت از طرح‌های هندسی بسیار ساده برای طراحی و دیزاینی کاربردی استفاده خواهیم کرد. شرکت چاپ طاووس موفق شده است با بهترین نوع طراحی و دیزاین فلت روی روبان‌ها بهترین خدمات را در این زمینه به مشتریان خود ارائه دهد همچنین لازم است بدانید در این مجموعه شما می‌توانید به راحتی طرحی از فلت دیزاین مدنظر خود را با طراحی و گرافیکی بسیار دلنشین روی روبان‌های کاربردی خودتان داشته باشید و با توجه به اینکه از بهترین دستگاه‌های چاپ برای کار شما استفاده می‌شود از بابت تمیزی کار خود اطمینان خاطر داشته باشید.

کاربرد‌های چاپ روبان فلت

یکی از سؤال‌هایی که هنگام آشنایی شما با محصول روبان فلت پیش می‌آید کاربرد‌های آن است؟

این روبان‌های طراحی و دیزاین شده زیبا در موارد مختلفی از جمله بند کفش، برند‌سازی محصول روی بسته‌بندی‌های اجناس خود، در بسته‌بندی و دیزاین انواع باکس و بگ‌های کادو، برای دیزاین رومیزی و روکش مبل، کاربرد‌های گسترده در آشپزخانه برای دیزاین وسایل برقی و دسته‌های در کابینت‌ها و یخچال و غیره به کار گرفته می‌شود. جالب است بدانید این روز‌ها حتی در طراحی کفش‌های باله هم از انواع روبان‌های فلت استفاده می‌شود.

خدمات پس از چاپ روبان فلت

شرکت چاپ طاووس از بهترین مواد اولیه برای تولید و چاپ روبان‌های خود استفاده می‌کند. در این شرکت از بهترین دستگاه‌های چاپ برای چاپ انواع مختلفی از طراحی‌های فلت روی روبان‌ها استفاده می‌شود. چاپ روبان فلت یکی از مجموعه خدمات این شرکت است که با رضایت کاربری بالایی روبه‌رو شده است و شما به راحتی می‌توانید به این مجموعه و خدمات پس از چاپ آن اعتماد کنید.

از جمله خدمات پس از چاپ در شرکت چاپ طاووس می‌توان به تولید انواع وسیله‌های کاربری همچون بند آویز‌های کارت‌های پوستال برای انواع نمایشگاه‌ها، بند ساک و پاپیون اشاره کرد که برای استفاده از تمامی این خدمات و مشاهده آن‌ها می‌توانید به صفحه خدمات پس از چاپ در سایت مجموعه چاپ طاووس مراجعه کنید.

یکی از مزایای ارتباط با شرکت چاپ طاووس و استفاده از خدمات آن‌ها رنگ‌بندی و تنوع طرح در چاپ است. در این مجموعه بسته به مقدار بودجه شما بهترین مواد اولیه و الیاف طبیعی و مصنوعی برای تولید روبان به شما پیشنهاد می‌شود و شما می‌توانید با مناسب‌ترین هزینه ممکن بهترین خدمات را دریافت کنید. یکی دیگر از خدمات این مجموعه یاری رساندن به شرکت‌ها و تولید‌کنندگان داخلی برای برندسازی با قیمت مناسب و به صرفه با استفاده از بهترین نوع روبان چاپ فلت است. تولیدکنندگان داخلی به راحتی می‌توانند کار طراحی ساده انواع لوگو‌های مینیمال بر روسی روبان را به چاپ طاووس بسپارند و در کمترین زمان ممکن برندینگ مجموعه خود را داشته باشند.

راه‌های ثبت سفارش روبان فلت

اگر به دنبال راه‌های ارتباطی با شرکت چاپ طاووس هستید می‌توانید علاوه بر خدمات حضوری از مجموعه خدمات آنلاین نیز استفاده کنید. یکی از سریع‌ترین راه‌های ارتباطی با مشاوران شرکت چاپ طاووس تماس تلفنی با این مجموعه است شما از طریق تماس با شماره‌های 09127181124 و 09122095033 به مشاوران برتر این مجموعه وصل شوید و به بهترین نحو ممکن سفارشات خود را ثبت کنید. یکی از مزایای ارتباط و استفاده از خدمات شرکت چاپ طاووس نحوه سفارش‌گیری پرسنل این مجموعه است.

لازم است بدانید آن‌ها به صورت تخصصی با مطرح‌کردن پرسش‌نامه‌ای شامل سؤالات مدنظر شما بهترین خروجی کار را به شما تحویل خواهند داد. در این پرسش‌نامه‌ها طرح مدنظر شما، رنگ موردنیاز، نوع کاربرد روبان، هزینه‌ای که قادر به پرداخت آن هستید و تمایل شما به استفاده از خدمات پس از چاپ مورد بررسی قرار خواهد گرفت و طرحی اولیه از آنچه می‌خواهید به شما ارائه می‌شود. همچنین شما با مراجعه به صفحه نمونه کار‌ها می‌توانید با انواع محصولات تولیدی این مجموعه آشنا شوید و به خوبی از انواع طرح‌های آن ایده بگیرید.