روبان طاووس

مجهزترین چاپخانه تخصصی چاپ روبان و منسوجات نواری

سفارش: ۰۹۱۲۲۰۹۵۰۳۳۰۹۱۲۷۱۸۱۱۲۴

نمونه کار: چاپ روبان برجسته

روبان‌های برجسته در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف

روبان‌های برجسته همان روبان‌های دارای طرح‌ها و نقش‌های شامل برجستگی می‌شوند از این رو می‌توان گفت از پرطرف‌دارترین نمونه‌های کاربردی روبان‌های امروزی هستند. لازم است بدانید برای چاپ روبان برجسته باید جنس رنگ‌ها و متریال استفاده شده در روبان از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا مقاومت بالایی به آن دهد. از این رو شما باید با شرکت چاپ طاووس در ارتباط باشید. شرکت چاپ طاووس با بهترین مواد اولیه کاربردی در تولید روبان‌های برجسته و انواع دیگر از روبان‌ها مثل نمونه‌های طلاکوب و نقره‌کوب شده آن، روبان‌های چاپ فلت و ترنسفر و روتاری، قادر به ارائه خدمات با نازل‌ترین قیمت‌ها به مشتریان خود هست.

این شرکت از بهترین الیافت طبیعی و مصنوعی همچون پلی‌استر یا پارچه‌های ساتن چینی و ترک و در طیف گسترده‌ای با بیش از 200 رنگ از بهترین و به‌روزترین دستگاه‌های چاپ روبان استفاده می‌کند از این رو محصولات این مجموعه به خوبی قابلیت مقایسه با بهترین نمونه‌های خارجی را دارد. در این مقاله به بررسی چاپ روبان برجسته در شرکت چاپ طاووس خواهیم پرداخت.

چاپ روبان برجسته و کاربرد‌های آن

چاپ برجسته از رایج‌ترین روش‌های چاپ بر روی بروشور‌های تبلیغاتی و کاتالوگ‌هاست. امروزه یکی از روش‌های تبلیغاتی با هزینه مناسب و بهترین کارایی چاپ روبان برجسته است. چاپ‌های برجسته بر روی روبان‌های نواری با دستگاه‌های بروز امروزی به‌سادگی قابل اجراست از این رو شما می‌توانید برای تبلیغات محصولات خود و یا حتی هدایای تبلیغاتی از این نوع روبان‌های چاپ برجسته استفاده کنید و با سادگی به زیبایی کار بیفزایید. به چاپ برجسته بر روی روبان لت پرس نیز گفته می‌شود که باعث افزایش زیبایی کار است. چاپ برجسته روبان امکان چاپ لوگو و یا شعار‌های تبلیغاتی شما را با بهترین رنگ‌ها امکان‌پذیر می‌کند.

در مجموعه چاپ طاووس روبان‌های برجسته طلاکوب، چاپ برجسته نقره‌کوب بر روی روبان، چاپ برجسته رز گلد و حتی چاپ برجسته رنگ برجسته بر روی روبان از نمونه‌های بسیار زیبای چاپ روبان برجسته است که شما با مراجعه به صفحه نمونه کار‌ها می‌توانید به‌سادگی انواع مختلفی از هر کدام از این نمونه محصولات را مشاهده کنید. این نمونه روبان‌ها علاوه بر کاربرد برندینگ و تبلیغاتی در پوشاک و کفش و کیف و دیزاین محصولات دیگر نیز کارایی دارد. برای مثال شما می‌توانید انواع این روبان‌ها را در روکش‌های مبل و صندلی‌ها با برند‌های خاص خود مشاهده کنید.

چاپ برجسته طلاکوب روی روبان

چاپ طلاکوب بر روی روبان از رسمی‌ترین و شکیل‌ترین چاپ‌های برجسته بر روی روبان‌های نواری است. در این نمونه کار طرح‌های برجسته بر روی روبان‌ها رنگی طلایی دارند و همین ویژگی به آن‌ها نام طلاکوب داده است.

چاپ برجسته نقره‌کوب روی روبان

چاپ نقره‌کوب بر روی روبان‌های برجسته از جنس ساتن یکی از زیباترین نمونه‌های کار تبلیغاتی و زینتی است که در کاربرد‌های مختلف شما می‌توانید از آن استفاده کنید.

چاپ برجسته رزگلد بر روی روبان

 این نمونه از روبان‌های چاپ برجسته برای اصیل‌ترین مشتریان کاربرد‌های تبلیغاتی و زینتی بی‌شماری دارد. این نمونه در برند‌سازی انواع محصولات خوراکی کارایی بی‌نظیری دارد.

چاپ برجسته رنگ برجسته بر روی روبان

اگر به دنبال دیزاین کادو‌های خود یا بسته‌بندی محصولات خود هستید از این نمونه زیبا و فانتزی چاپ برجسته روبان استفاده کنید. در این نمونه به استفاده از بهترین دستگاه‌های طرح‌های برجسته رنگی بر روی روبان‌های باکیفیت چاپ می‌شود.

شرکت چاپ طاووس

شرکت چاپ طاووس مفتخر است با سال‌ها سابقه فعالیت در تولید انواع روبان‌های تبلیغاتی با طرح و رنگ‌های مختلف به مشتریان خود خدمات ارائه داده است و در این راه به‌سادگی می‌تواند رقیب بهترین نمونه‌های خارجی از محصولات خود باشد. این مجموعه چاپ با استفاده از بهترین الیاف در تولید روبان‌های کاربردی و همچنین با دارابودن طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها در هنگام چاپ یکی از بهترین مجموعه‌های چاپ روبان برجسته محسوب می‌شود. پرسنل قوی و آموزش‌دیده و خدمات پس از چاپ از بهترین مزایای ارتباط با این شرکت است.

شما برای ثبت سفارش در این مجموعه ابتدا می‌توانید از طریق صفحه نمونه کار‌ها طرح مدنظر خودتان را انتخاب کنید سپس با پر کردن پرسش‌نامه‌ای تخصصی شامل سؤالاتی مانند نوع طرح و رنگ مدنظر شما، جنس الیاف استفاده شده در تولید روبان و میزان بودجه مدنظرتان سفارش خود را ثبت کنید و بهترین نمونه کار‌ها را به عنوان خروجی دریافت کنید. این شرکت چاپ برجسته از بهترین و به‌روزترین دستگاه‌های چاپ استفاده می‌کند و همین موضوع نیز یکی از دلایل تضمین کیفیت کار است.

خدمات پس از چاپ

خدمات پس از چاپ از جمله مزیت‌های ارتباط با یک شرکت چاپ همانند مجموعه چاپ طاووس است از این رو لازم است بدانید این مجموعه قادر به ارائه محصولاتی همچون بند ساک، پاپیون و بند آویز‌های نمایشگاهی به مشتریان خود هست در این راستا شما باید به صفحه خدمات پس از چاپ نسبت به ثبت محصول و نوع خدمات مدنظر خود اقدام کنید.

راه‌های ارتباطی برای ثبت سفارش محصول

یکی از بهترین راه‌های ارتباطی با مجموعه چاپ طاووس استفاده از تماس تلفنی و ارتباط از طریق شبکه‌های مجازی است. تماس تلفنی با مشاوران برتر این مجموعه امکان مشاوره قبل از خرید را برای شما فراهم می‌آورد و شما می‌توانید با مطرح‌کردن میزان بودجه مدنظر خود و حتی جنس و طرح و رنگ روبان مورد نیازتان از بهترین پیشنهاد‌های این مجموعه به خوبی استفاده کنید. برای ارتباط با این مجموعه از طریق شماره 09127181124 و شماره 09122095033 اقدام به تماس تلفنی با مشاوران برتر چاپ طاووس کنید.