روبان طاووس

مجهزترین چاپخانه تخصصی چاپ روبان و منسوجات نواری

سفارش: ۰۹۱۲۲۰۹۵۰۳۳۰۹۱۲۷۱۸۱۱۲۴

خدمات پس از چاپ روبان

نمونه خدمات پس از چاپ روبان طاووس

از بهترین آپشن‌هایی که هر مجموعه برای مشتریان خود می‌تواند در نظر بگیرد خدمات پس از خرید است.

خدمات پس از خرید شامل ارائه خدمات و محصولاتی مرتبط با محصولات یا خدمات خریداری شده از مجموعه، توسط مشتری است که این امر باعث کمک به مراجعه‌کننده‌ها و افزایش رضایتمندی آن‌هاست. شرکت چاپ روبان طاووس یکی از بهترین مجموعه‌های چاپ در بین همتا‌های داخلی و خارجی خودش است و از جمله محصولاتی که به مشتریان خود ارائه می‌دهد عبارت‌اند از انواع چاپ برجسته روبان، چاپ روبان فلت، چاپ روبان ترنسفر و چاپ روتاری تا هشت رنگ روی روبان.

این مجموعه به تبع تمامی محصولات تولیدی خود قادر به ارائه خدمات پس از چاپ تولید شده از همان روبان‌های ساده و چاپ دار تولیدی خودشان، بسته به نیاز مشتری است. این مجموعه با استفاده از بهترین الیاف طبیعی و مصنوعی و مواد اولیه سرآمد تولید انواع روبان‌های ساده و طرح‌دار است و گا‌هاً مشتریان این مجموعه به دنبال استفاده از محصولاتی هستند که با استفاده از روبان‌های نواری تهیه می‌گردند. همین امر موجب می‌شود آن‌ها به دلیل شهرت مجموعه طاووس تولید این محصولات را به این شرکت بسپارند و از آن به عنوان خدمات پس از چاپ روبان بهره ببرند. در این صفحه به همراه هم به بررسی انواع خدمات پس از چاپ شرکت چاپ روبان طاووس خواهیم پرداخت. تا انتها ما را دنبال کنید…

چاپخانه روبان طاووس با به‌کارگیری بهترین پرسنل آموزش‌دیده و با استفاده از به‌روزترین دستگاه‌های چاپ و تولید روبان قادر به ارائه باکیفیت‌ترین روبان‌های نواری در انواع مختلف ساده و با طرح‌های چاپی است. این مجموعه برای مشتریان خود این امکان را فراهم می‌آورد تا با مشاهده صفحه نمونه کار‌ها، بادقت کافی و ایده گرفتن از نمونه کار‌های از پیش‌تولید شده‌ای مجموعه، محصول موردنیاز خودشان را طراحی کرده و سفارش دهند از این رو در کنار خدمات پس از چاپ یکی از دیگر بهترین مزیت‌های این شرکت همین مورد است. امام این مجموعه افتخار این را داشته است که با نیازسنجی مشتریان خود تولید انواع پاپیون، بند ساک و گردن‌آویزهای نمایشگاهی را در مجموعه خدمات پس از تولید خود قرار دهد.

ساخت پاپیون یک گره و دو گره

چاپ روبان پاپیون دوگره با چاپ اختصاصی
پاپیون یک گره و دو گره چاپدار - نمونه کار روبان طاووس

پاپیون‌ها، گره‌های زیبایی هستند که با استفاده از انواع روبان‌های ساده و طرح‌دار تولید طاووس ایجاد می‌شوند و برای تزیین کادو‌ها و بسته‌بندی محصولات، زینت بخشیدن به پوشک و کیف و کفش‌ها و در بسیاری از موارد زینتی دیگر کاربرد ویژه‌ای دارند. یکی از کاربرد‌های امروزی این پاپیون‌های زیبا در برند‌سازی محصولات تولیدی یک مجموعه است. مشتریان شرکت چاپ طاووس می‌توانند با کمک‌ و ایده گرفتن از صفحه نمونه کار‌های این مجموعه طرح و مدل رنگ پاپیون مدنظر خودشان را انتخاب کنند و مجموعه طاووس با استفاده از دستگاه‌های چاپ بروز و قوی‌ای که دارد این امکان را برای آن‌ها فراهم می‌آورد که پاپیون‌هایی با چاپ لوگو یا شعار تبلیغاتی خودشان داشته باشند. در این مجموعه پاپیون‌ها در پنج مدل پاپیون ساده یک گرده، پاپیون دو گره چاپ دار، پاپیون با بند اتصال فلزی، پاپیون با بند اتصال روبانی و یا فقط دنباله چاپ دار پاپیون به مشتریان خاص ارائه می‌گردد. شما هم می‌توانید یکی از مخاطبان خاص طاووس باشید.

گردن آویز نمایشگاهی

چاپ روبان گردن آویز دارای بست خرچنگی با چاپ اختصاصی
ساخت گردن آویز نمایشگاهی - نمونه کار روبان طاووس

اگر شما هم در نمایشگاه‌ها، مراسم‌های بزرگ یا مواردی این چنینی شرکت کرده باشید با آویز‌های گردنی به خوبی آشنایی دارید. روبان‌های طاووس در تولید گردن‌آویزهای نمایشگاهی، بند گردنی برای آویزان کردن کارت‌های شناسایی یا کارت‌های پوستال نمایشگاهی، بند مدال‌های قهرمانی استفاده زیادی دارند و جالب است بدانید این محصول با نام گردن‌آویز نمایشگاهی با روبان‌هایی که شامل شعار‌های تبلیغاتی یا لوگو و طرح‌های خاص باشند برای اولین‌بار در طاووس متولد شده است. در تولید روبان‌های استفاده شده در این محصول، مواد اولیه‌ای همچون الیاف پلی‌استر یا ساتن و گراس گرین به کار برده می‌شود. مجموعه طاووس با استفاده از بهتری دستگاه‌های چاپ از طیف گسترده رنگی برای تولید این محصول، کیفیت بالایی از کار را به عنوان خروجی به مخاطبان خود ارائه می‌دهد.

بند آویز گردنی نمایشگاهی، بند کارت، اویز کارت ، بند گردنی، روبان کارت، بند آویز، یا هر چیزی که نامش را بگذاریم یک محصول بسیار پرکاربرد و مورد نیاز همیشگی است که برای همه شرکت ها و مراسم تشریفاتی مورد نیاز است، یادتان باشد توجه به همین جزییات شما را نسبت به سایرین متمایز خواهد کرد. در اغلب نمایشگاه ها همچین مواردی را دیده اید و چون در نزدیکی کاربران خود برای صحبت و معرفی قرار میگیرید، این بند ها کاملا به چشم میخورند و باید مراقب کیفیت و ظرافت تولید این بند ها باشید.

بعد از چند سال تلاش در زمینه های مختلف چاپی نیازی حس میشد که بسیاری از مشتریان با ما تماس می‌گرفتند و درخواست محصولی را داشتند به نام “از این بندایی که روش چاپ میکنن” و در کمال تعجب محصولی را میخواستند که در ایران حتی نام خاصی هم نداشت ! بنا به درخواست های متعدد مشتریان تصمیم گرفتیم برای اولین بار این محصول را تولید کنیم! 

امروز افتخار این را داریم که در کنار کارمندان و کارگران ایرانی پاسخگوی نیاز مشتریان باشیم و برای اولین بار محصولی را با نام “کارت آویز” یا “آویز کارت” نام گذاری و روانه بازار کنیم .

در حال حاضر روبان طاووس اولین و بزرگترین تولیدکننده آویزهای کارت در ایران می باشد.

یکی از فعالیت‌های روبان طاووس تولید آویز های نمایشگاهی در رنگ بندی مختلف، چاپ اختصاصی طرح دلخواه روی آویزهای پرسنلی و نمایشگاهی، تولید گیفت های تبلیغاتی، انجام کلیه خدمات طراحی حرفه ای، انجام کلیه خدمات نمایشگاهی می باشد.

کارت آویز یا لنیارد محصولی است که توسط شرکت روبان طاووس با رعایت تمام استاندارد های بین المللی در ایران معرفی و عرضه گردید . این محصول به صورت ساده و یا با چاپ اختصاصی انجام می پذیرد . چاپ های این محصول کاملا با رعایت استاندارد های بین المللی در این مجموعه طراحی و به صورت رول چاپ شده و سپس برش خورده و در انواع مختلف با توجه به سفارش مشتریان گرامی تهیه و به صورت آویز کارت آماده در بسته بندی های ۵۰ عددی تحویل شما عزیزان می گردد . به دلیل انجام کل پروسه تهیه آویز گردنی در این مجموعه انتخاب جنس آویز به صورت ساتن ، گراس گرین و یا نوار پلی استر و انتخاب نوع چاپ ( طلاکوب، سیلک، ترنسفر و فلکسو ) وحتی نوع دوخت این محصول با سلیقه شما بزرگواران انجام می گیرد.

هم اکنون ما “مجموعه روبان طاووس”  آماده ی ارائه ی خدمات به کل کشور هستیم و تلاش ما جلب رضایت و همکاری های مادام با مشتریان است.

در مجموعه روبان طاووس بسیاری از این بند ها را تولید کرده ایم و با داشتن کارگاه و تجهیزات مجرب می توانیم تضمین کنیم که این بند ها به سرعت برای شما حاضر می شوند و می توانید پیش از هر نمایشگاهی طرح خود را برای ما ارسال کنید تا خیلی سریع برای شما حاضر و تحویل گردند. این بندها را می توانید به تعداد پایین سفارش دهید و برای یک مورد خاص به نسبت قیمت های خوب ما اختصاصی کنید.

اگر پروژه ای را پیش از این کلید زده اید و برای افتتاح آن الان نیاز به یک روبان شیک و پر مفهوم دارید که به شخصیت های مهم و مهمان خود هدیه دهید از این محصول سفارش دهید. این روبان ها در سایز های مختلف قابل چاپ هستند و از نظر قیمت و تعداد به سادگی می توانید به محصول مورد نیاز خود برسید. این محصول را می توانید به صورت تک و یا حتی تعداد سفارش دهید.

آویز کارت روبان طاووس

  • روبان های تبلیغاتی
  • بند آویز Vip
  • کارت آویز
  • بند آویز نمایشگاهی
  • بند آویز نشان
  • بند آویز مدال
  • روبان گل فروشی ها
  • روبان کارت پرسنلی
  • روبان کارت ورود نمایشگاه

ساخت بند ساک

یکی دیگر از بهترین خدماتی که شرکت چاپ طاووس با استفاده از روبان‌های خود برای مشتریان دارد بند ساک است. روبان‌های ساده و طرح‌دار حتی با طرح چاپی از لوگو‌ها یا شعار‌های تبلیغاتی یکی از بهترین مواد اولیه برای تولید بند ساک هستند. در این مجموعه بند ساک در دو مدل بند ساک با بست فلزی و بند ساک با برش حرارتی اتصال مخفی تولید می‌شود و در تولید روبان‌های استفاده شده در آن‌ها از الیافی همچون ساتن، گراس گرین و پلی‌استر برای داشتن مقاومت بالاتر در برابر کشش استفاده می‌شود. بند ساک‌های تولید شده از این روبان‌ها می‌‎توانند به عنوان کالایی تبلیغاتی مجموعه‌ها در میان مشتریان خود استفاده شوند. یکی دیگر از کاربرد‌هایی که این مدل بند ساک‌ها دارند خلاقیت در زیبایی و ایجاد تنوع در ساک‌های تولید شده یک مجموعه هست.

چاپ روبان شاپینگ بگ با چاپ روتاری
ساخت بند ساک - نمونه کار روبان طاووس | بند ساک با بست فلزی (ساتن، گراس گرین، نوار پلی استر)بند ساک برش حرارتی اتصال مخفی (انواع متریال)

چرا روبان طاووس

ارائه بهترین محصولات با شرکت چاپ طاووس

شرکت چاپ طاووس با دارابودن سابقه‌ای درخشان در زمینه تولید روبان‌های ساده و طرح‌دار نام‌آور این عرصه در کشور است به‌گونه‌ای که امروزه به‌جرئت می‌توان گفت محصولات تولیدی این شرکت با نمونه‌های خارجی خود قابل‌قیاس است. در این مجموعه از بهترین الیاف و مواد اولیه برای در تولید محصولات استفاده می‌شود و یکی از فاکتور‌های تضمین کیفیت محصولات را می‌توان پرسنل قوی و آموزش‌دیده و استفاده از به‌روزترین دستگاه‌های چاپ و تولید روبان معرفی کرد. لازم به ذکر است که در این مجموعه به طرز شگفت‌آوری با هر بودجه‌ای می‌تواند بهترین کیفیت کار متناسب را تحویل بگیرید. یکی از مزیت‌های این مجموعه این است که به مشتری امکان طراحی ایده مدنظر خود را با کمک صفحه نمونه کار‌ها می‌دهد؛ از این رو مشتری می‌تواند آنچه را در ذهن دارد به بهترین نحو ممکن و به زیبایی در دست داشته باشد.

روش‌های ثبت سفارش در طاووس

راه‌های ارتباطی ساده و سریع با شرکت چاپ طاووس یکی از بهترین فاکتور‌های انتخاب این مجموعه برای افرادی که زمان را در اولویت قرار می‌دهند، محسوب می‌شود. مشاوران متخصص خرید این مجموعه در شبکه‌های اجتماعی تلگرام و واتساپ یا حتی از طریق تماس تلفنی در کوتاه‌ترین زمان ممکن در دسترس مشتریان و مخاطبان طاووس هستند و در امر خرید محصول و ثبت سفارش آن‌ها را راهنمایی می‌کنند. برای این امر کافی است با شماره 09127181124 و شماره 09122095033 ارتباط بگیرید و با پاسخگویی به سؤالات تخصصی مطرح شده در پرسش‌نامه ثبت سفارش، بهترین سفارش عمر خود را تجربه کنید.

about-pic
Frame 19610
کیفیت عالی و ماندگار
Frame 19611
به صرفه‌ترین روش برندسازی اختصاصی
Frame 19612
بدون نیاز به هزینه اضافه انبار

روبان طاووس در نگاه شما

بکارگیری نیروهای متخصص آموزش دیده در ترکیه در زمینه‌های مذاکرات تجاری بین المللی برای تامین مواداولیه، تولید و چاپ ، فروش و مدیریت ارتباط با مشتری