روبان طاووس

مجهزترین چاپخانه تخصصی چاپ روبان و منسوجات نواری

سفارش: ۰۹۱۲۲۰۹۵۰۳۳۰۹۱۲۷۱۸۱۱۲۴

نمونه کار: چاپ روبان روتاری

چاپ روبان روتاری در مجموعه چاپ طاووس

روبان‌های چاپ روتاری یکی دیگر از محصولات و نمونه‌های پرکاربرد روبان‌های زینتی هستند که در شرکت چاپ طاووس با استفاده از بهترین الیاف تولید روبان و بهترین نوع رنگ‌ها این روبان‌ها به تولید می‌رسند. در این مجموعه با استفاده از بهترین دستگاه‌های چاپ روتاری، روبان‌های نواری دیزاین شده و طرح و رنگ مدنظر شما را می‌گیرند از این رو لازم است بدانید که محصولی را به عنوان خروجی سفارش خود دریافت می‌کنید که بهترین کیفیت و طرح و رنگ را به خود گرفته است. شما با مراجعه به صفحه نمونه کار‌ها به راحتی می‌توانید به مجموعه‌ای از روبان‌های چاپ روتاری تولید این مجموعه دسترسی پیدا کنید و از بین تمامی آن‌ها طرح مدنظر خودتان را انتخاب کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره چاپ روتاری روی روبان‌های نواری و نحوه سفارش آن‌ها با ما همراه باشید.

چاپ روتاری در روبان‌های نواری

هنگامی که روبان نواری با الیاف طبیعی یا مصنوعی باکیفیت تولید می‌شود به آن محصول PFP می‌گویند؛ یعنی محصولی که آماده برای چاپ است. در این صورت با استفاده از بهترین دستگاه‌های چاپ روتاری در مجموعه چاپ طاووس طرح مدنظر شما روی روبان‌ها چاپ می‌گردد. لازم است بدانید هر یک از این دستگاه‌های چاپ روتاری از یک خمیر چاپ متناسب با الیاف استفاده شده در روبان، سیستم رنگی مورداستفاده در دستگاه چاپ و نوع دستگاه چاپ روتاری استفاده می‌شود.

در این دستگاه‌ها شابلون‌هایی برای چاپ وجود دارد که خمیر چاپ بر روی این شابلون قرار گرفته و به راحتی روی روبان نقش می‌بندد. در این دستگاه‌ها می‌توان نوار‌های روبان را به صورت صاف یا حتی به پیچیده بر رول در زیر دستگاه قرار داد. با استفاده از این دستگاه‌های شما می‌توانید به راحتی طرح‌های پیچیده و حتی برجسته خود را در قالب شابلون‌های دستگاه روتاری روی پارچه چاپ کنید. در نظر داشته باشید که شرکت چاپ طاووس این طرح‌ها را در قالب 8 رنگ به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

از جمله کاربرد‌های این نوع روبان‌های برای برندینگ‌سازی محصولات و حتی در دیزاین پوشاک و کیف و کفش است. شما می‌توانید برای دیزاین بسته‌بندی‌های خود و حتی کادوپیچ کردن اشیا با استفاده از زیباترین پاپیون‌ها از این مدل روبان‌ها استفاده کنید. در نظر داشته باشید این نوع روبان‌ها در موارد بالایی کاربرد دارند از این رو لازم است کیفیت بالایی داشته باشند به صورتی که طرح چاپ شده روی آن‌ها از بین نرود و یا الیاف روبان دچار آسیب نشود.

خدمات پس از چاپ در مجموعه چاپ طاووس

اگر به دنبال مجموعه‌ای مناسب برای قرارداد در جهت سفارش محصولات خود هستید پیشنهاد ما به شما شرکت چاپ طاووس است. در این مجموعه شما پس از خرید خود می‌توانید از خدمات پس از چاپ نیز بهره‌مند شوید؛ زیرا تولید بند ساک و پاپیون و همچنین بند آویزهای نمایشگاهی از جمله محصولاتی است که در این مجموعه به زیبایی و باکیفیت بالا و هزینه مناسبی به تولید انبوه می‌رسد. برای استفاده از خدمات پس از چاپ کافی است صفحه آن در سایت شرکت چاپ طاووس مراجعه کنید و سفارشات خود را به‌آسانی ثبت کنید.

از جمله دلایلی که می‌تواند موجب برتری چاپ طاووس نسبت به دیگر مجموعه‌ها باشد این است که در این مجموعه از مواد اولیه بسیار با کیفیتی استفاده می‌شود همچنین تنوع رنگی و طرحی بسیاری بالایی در اختیار مشتری قرار داده می‌شود از این رو شما می‌توانید با خیالی راحت صفحه نمونه کار‌ها را باز کنید و انواع طرح‌ها با رنگ‌های مختلف را مشاهده کنید. یکی دیگر از دلایل برتری چاپ طاووس استفاده از خدمات پس از چاپ است. همچنین در این مجموعه بهترین و متخصص‌ترین پرسنل آموزش‌دیده و مشغول به کار هستند.

نحوه ثبت سفارش انواع روبان‌های چاپ روتاری

ثبت سفارش در مجموعه‌های چاپی یکی از مهم‌ترین مراحل دریافت محصول است از این رو شما می‌توانید از طریق تماس با مشاوران برتر شرکت چاپ طاووس نسبت به ارتباط تلفنی و ثبت سفارش خود اقدام کنید. برای ارتباط با این مجموعه با شماره 09127181124 و شماره 09122095033 تماس بگیرید و با مطرح‌کردن مواردی همچون طرح مدنظر خودتان، رنگ‌های لازم برای طرح‌ها و روبان چاپ روتاری، الیافت مورداستفاده در تولید روبان، بودجه مدنظرتان و موارد مهم دیگر سفارش خود را به صورت تخصصی به ثبت مشاوران برتر این مجموعه برسانید. لازم است بدانید می‌توانید طراحی اولیه چاپ‌ها را از صفحه نمونه کار‌ها مشاهده کنید و تغییرات لازم برای روبان چاپ روتاری را به مجموعه ارائه دهید.