روبان طاووس

مجهزترین چاپخانه تخصصی چاپ روبان و منسوجات نواری

سفارش: ۰۹۱۲۲۰۹۵۰۳۳۰۹۱۲۷۱۸۱۱۲۴

چاپ روبان فلت

نمونه کارهای چاپ فلت روبان

روبان طاووس تنها مجموعه ایران که با فویل متالایز، کار چاپ رو انجام می‌دهد و برق طلایی بیشتری دارد.

چاپ طلاکوب برجسته روی روبان ساتن و روبان گراس گرین

چاپ فلت روبان

یکی از انواع مدل‌های موجود برای چاپ روی روبان، مدل فلت است. در مدل فلت روی روبان با استفاده از دستگاه‌های حرفه‌ای نقش‌های مشخصی چاپ می‌شود. شرکت روبان طاووس با استفاده از به‌روزترین دستگاه‌های چاپ روی روبان، چاپ روبان فلت را انجام می‌دهد. ما در شرکت چاپ روبان طاووس با استفاده از دستگاه‌های به روز و تراز بین‌المللی به صورت تخصصی به چاپ روبان می‌پردازیم و کیفیت محصولاتمان برای ما اهمیت بسیار زیادی دارد. به غیر از چاپ روبان فلت، مدل‌های دیگری مانند: چاپ روبان برجسته روی روبان، چاپ روتاری روی روبان، چاپ ترنسفر روی روبان نیز در چاپ روبان طاووس به صورت حرفه‌ای صورت می‌گیرد.

کدام مدل چاپ روی روبان برای شما مناسب است؟

همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، مدل‌های مانند:

جز انواع مدل‌های چاپ روی روبان به حساب می‌آیند. حال شما باید با توجه به نیازی که دارید و مشاوره‌ای که از طرف کارشناسان ما دریافت می‌کنید، بهترین مدل را برای کار خود انتخاب کنید.

c7-3
چاپ فلت - نمونه کار روبان طاووس

هزینه چاپ روبان فلت

شما می‌توانید با تماس با شماره‌های 09127181124 و 09122095033 از آخرین تعرفه چاپ روبان فلت مطلع شوید. هزینه کلی چاپ روبان فلت برگرفته از موارد مختلفی نظیر: متراژ مدنظرتان برای چاپ، جنس روبان، عرض روبان و … است. در شرکت روبان طاووس ما به ارائه بهترین کیفیت باور داریم و از جانب دیگری سعی داریم تا بهترین قیمت را نیز برای چاپ روبان فلت در نظر بگیریم.

استفاده از دستگاه‌های به روز برای چاپ روبان فلت

در شرکت روبان طاووس ما به صورت اختصاصی در زمینه چاپ روبان فعالیت داریم و از به‌روزترین تجهیزات دنیا در این زمینه بهره می‌بریم. با توجه به موارد بیان شده کیفیت خوبی را می‌توانیم در زمینه چاپ روبان برای شما به وجود ‌آوریم.

خدمات پس از چاپ روبان فلت

بعد از چاپ روبان فلت خدمات دیگری برای استفاده بهتر از روبان‌ها وجود دارد، این خدمات پس از چاپ به صورت کلی دربرگیرنده درست‌کردن پاپیون یک گره و دو گره، درست‌کردن گردن‌آویز نمایشگاهی، درست‌کردن بند ساک می‌شود. شما می‌توانید در هنگام ثبت سفارش چاپ روبان فلت، درخواست این خدمات را نیز داشته باشید.

مدل‌های دیگر چاپ روی روبان

به غیر از چاپ روبان فلت، مدل‌های دیگری نیز برای چاپ روی روبان وجود دارد. مدل‌هایی مانند: چاپ ترنسفر روی روبان، چاپ روتاری روی روبان، چاپ روبان برجسته روی روبان از این موارد هستند. تمامی این موارد با بالاترین کیفیت در شرکت چاپ روبان طاووس انجام می‌شوند.

چاپ روبان چاپ فلت تک رنگ
چاپ فلت - نمونه کار روبان طاووس

شما می‌توانید با استفاده از روبان محصولات خود را به خوبی بسته‌بندی کنید و آن‌ها را با یک زیبایی متمایز‌کننده در دسترس مشتریان خود نیز قرار دهید. این کار باعث خواهد شد تا زیبایی ظاهری محصولات شما افزایش پیدا کند و رضایت بیشتری از جانب مشتریان دریافت کنید.

شما می‌توانید برای ثبت سفارش چاپ روبان فلت، با شماره تماس‌های 09127181124 و 09122095033 تماس بگیرید تا همکاران ما در سریع‌ترین زمان سفارش شما را ثبت کنند و اقدامات نهایی را برای آن انجام دهند و در سریع‌ترین زمان ممکن و باکیفیت بالا سفارش شما را آماده کنند.

چرا روبان طاووس

روبان طاووس تنها مجموعه در ایران است که تجهیز شده اختصاصی فقط برای چاپ انواع منسوجات نواری با کیفیت قابل رقابت با محصولات جهانی می‌باشد.روبان طاووس تنوع بسیار زیاد در موجودی روبان و آلبوم‌های انحصاری روبان شامل بیش از 200 رنگ روبان در 15 عرض مختلف با کیفیت‌های متفاوت، ساتن یک رو چینی و ساتن یک رو و دورو ترک ، گراس گرین ترک و چین ، نوار پلی استر، تایوک و … دارا می‌باشد.بکارگیری نیروهای متخصص آموزش دیده در ترکیه در زمینه‌های مذاکرات تجاری بین المللی برای تامین مواداولیه، تولید و چاپ ، فروش و مدیریت ارتباط با مشتری.

روبان طاووس مجهز به ماشین آلات چاپ فلکسو (روتاری) ۸ رنگ، چاپ طلاکوب، نقره کوب و رز گلد برجسته، چاپ ترنسفر، چاپ رنگ برجست، چاپ دیجیتال، چاپ سابلیمیشن و… می باشد.

  • جدیدترین تکنولوژی های چاپ انواع متریال نواری
  • بکارگیری نیروهای متخصص آموزش دیده در ترکیه
  • مجهز به کاملترین ماشین آلات تخصصی چاپ روبان ، کاملا منحصر بفرد
  • تامین مواد اولیه مطابق با استانداردهای جهانی بصورت مستقیم از ترکیه ، اروپا و ژاپن
about-pic
Frame 19610
کیفیت عالی و ماندگار
Frame 19611
به صرفه‌ترین روش برندسازی اختصاصی
Frame 19612
بدون نیاز به هزینه اضافه انبار

روبان طاووس در نگاه شما

بکارگیری نیروهای متخصص آموزش دیده در ترکیه در زمینه‌های مذاکرات تجاری بین المللی برای تامین مواداولیه، تولید و چاپ ، فروش و مدیریت ارتباط با مشتری