مجهزترین چاپخانه تخصصی چاپ روی انواع روبان و منسوجات نواری

چاپ فلت روی روبان

کیفیت اولین شعار ماست وتمام تلاشمان بر پایه ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت است و همواره برای رسیدن به این هدف کوشا هستیم و به لطف خدا امروز توانسته ایم بهترین چاپ ترنسفر را نه در ایران بلکه در دنیا داشته باشیم .چاپ با بهترین دستگاه ها ومواد اولیه هر چند مستلزم هزینه های بیشتری برای ماست اما اعتقاد ما بر این است که لیاقت ایرانیان همواره داشتن بهترین است.دستگاههای تخصصی ،چاپ ترنسفر شرکت روبان طاووس قابلیت چاپ هرگونه طرح ورنگی (حتی قابلیت چاپ چهره ) روی روبان را به صورت یکرو و دورو دارد. این چاپ ماندگاری بالا وقابلیت شستشو نیز دارد

نمونه کارهای چاپ فلت روبان طاووس

 • همه
  •   Back
  • چاپ روتاری
  • چاپ برجسته
  • چاپ فلت
  • چاپ ترنسفر
  • خدمات
  • گردن آویز نمایشگاهی
  • پاپیون
  • بند ساک
چاپ فلت روبان گراس گرین
چاپ فلت روبان گراس گرین
چاپ فلت روبان گراس گرین
چاپ فلت روبان گراس گرین

روبان طاووس تنها مجموعه ایران که با فویل متالایز، کار چاپ رو انجام می‌دهد و برق طلایی بیشتری دارد.

چاپ طلاکوب برجسته روی روبان ساتن و روبان گراس گرین

چاپ برجسته فلت روی روبان

شرکت اولین شرکت ارائه دهنده ،چاپ طلاکوب و نقره کوب به صورت برجسته در ایران است. امروزه تمام پروسه چاپ در این مجموعه از تهیه فیلم، عکاسی شاپلون و ارائه چاپ توسط تیم آموزش دیده در خارج از کشور و دستگاههای تخصصی، چاپ طلاکوب برجسته به صورت رول ومواد ترک انجام می پذیرد.
چاپ طرح های حساس و ظریف و کنترل میزان برجستگی به اندازه مد نظر شما هنر ماست.

چاپ فلت - نمونه کار روبان طاووس

روبان طاووس

چشم انداز روبان طاووس

با توجه به توسعه روز افزون صنعت چاپ و بسته بندی و درک بیشتر این نکته که زیبایی و کیفیت بسته بندی تاثیر بالایی در رشد فروش و قضاوت مخاطبین محصول دارد و البته اهمیت به سزای تناسب هزینه ها در بازار رقابتی تولید کنندگان و تجار طراز اول دسترسی و تامین بسته بندی های لوکس و متمایز بیش از پیش ضرورت پیدا کرد.

با احساس خلاء در بعضی موارد تولیدکنندگان داخلی دست به دامان تامین کنندگان خارجی شده و با هزینه های گزاف تحمیلی توسط واسطه ها ناچار به تامین محصولاتی در سطح استانداردهای بین المللی شدند که در نتیجه با افزایش هزینه ها تا حدود مزیت رقابتی خود را از دست دادند ولی برای حضور در بین برندهای معتبر و کسب سهم بازار چاره ای نبود.

در این زمان گروه روبان طاووس با تفکر بین المللی و جهانی شدن اقدام به تامین و تجهیز مدرن ترین ماشین آلات مخصوص چاپ روی روبان نمود و مواد اولیه درجه یک اعم از روبان ، مرکب و سایر مواد مصرفی مرتبط را از معتبر ترین برندهای اروپایی با واسطه کشور ترکیه تامین و چون بر خلاف بسیاری از واحد های خدماتی مشابه مشخصا برای چاپ روبان و منسوجات نواری تجهیز شده بود و با آموزش کادر پرسنلی در خارج از کشور توانست با ارائه محصول با کیفیت جهانی و قیمت متناسب در این بخش قدم کوچکی برداشته و همواره تلاش خواهد نمود محصولاتی متفاوت ، به روز ، با کیفیت و قیمت تمام شده متناسب ارئه نماید.

کلیه حقوق برای روبان طاووس محفوظ می‌باشد © 2022 | ساخت و پشتیبانی وب سایت توسط آمریاران