روبان طاووس

مجهزترین چاپخانه تخصصی چاپ روبان و منسوجات نواری

سفارش: ۰۹۱۲۲۰۹۵۰۳۳۰۹۱۲۷۱۸۱۱۲۴

نمونه کار: پاپیون

با پاپیون‌های طاووس بدرخشید!

شرکت چاپ طاووس یکی از بزرگترین و درخشان‌ترین شرکت‌های چاپ روبان در کشور با سابقه‌ای درخشان است. این مجموعه به دنبال استفاده از به‌روزترین دستگاه‌های چاپ با ارائه بهترین خروجی کار، قابلیت مقایسه با بهترین نمونه‌های خارجی را نیز دارد. از جمله خدماتی که این شرکت به مراجعین خود ارائه می‌دهد شامل انواع روبان‌های چاپ برجسته، روبان چاپ فلت، روبان چاپ ترنسفر و روبان چاپ روتاری هستند. همچنین به عنوان یکی از بهترین خدمات پس از چاپ در شرکت چاپ طاووس این است که برای مشتریان عزیز خود می‌تواند محصولاتی شامل پاپیون، بند ساک و بند آویز‌های نمایشگاهی را در تعداد انبوه و با هزینه‌ای بسیار مناسب تولید و توزیع کند.

مجموعه چاپ طاووس با استفاده از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه در تولید روبان‌های نواری و همچنین با استفاده از بیش از 200 رنگ سرآمدی در تولید انبوه روبان است. پاپیون‌های طاووس در پنج نوع مختلف شامل پاپیون ساده یک گره یا پاپیون ساده دو گره، پاپیون اتصال روبانی، پاپیون اتصال فلزی و تنها دنباله چاپ دار پاپیون با جنس‌های مختلفی مثل گراس گریم یا ساتن تهیه می‌گردد. مجموعه چاپ طاووس این افتخار را دارد که پاپیون‌های درخواستی مشتریان خود را با استفاده از روبان‌های ساده یا حتی طرح‌های چاپ دار مدنظر آن‌ها تولید کرده و به آن‌ها ارائه دهد. در ادامه این مقاله به نحوه دوخت پاپیون و کاربرد‌های آن همچنین شیوه ارتباط با مجموعه چاپ طاووس و ثبت سفارش اشاره خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

دوخت پاپیون و کاربرد‌های آن

پاپیون پارچه‌ای تزئینی برای زینت‌دادن به لباس‌ها یا حتی بسته‌بندی‌های مختلف است که کاربرد‌های زیادی در این زمینه دارد. شما می‌توانید با پارچه یا حتی روبان‌های از پیش آماده مجموعه چاپ طاووس به راحتی و با استفاده از چند آموزش تصویری یک پاپیون اختصاصی برای خودتان داشته باشید. یک پاپیون روبانی از سه قسمت با نام‌های بال، گره و دنباله تشکیل شده است. پاپیون‌ها نوعی گره محسوب می‌شوند برای داشتن این گره زیبا با استفاده از روبان‌های ساده یا چاپ دار طاووس کافی است بخواهید تصمیم بگیرید و به سایت طاووس مراجعه کنید.

از این پاپیون‌های تزئینی برای زینت بخشیدن به لباس‌ها و حتی جوراب و کیف‌های خود به‌سادگی می‌توانید استفاده کنید. یکی دیگر از کاربرد‌های پاپیون در تزئین بسته‌بندی اجناس و حتی کادوهاست. در نظر داشته باشید با استفاده از روبان‌های طرح‌دار که شامل شعار تبلیغاتی شما یا لوگوی کسب و کارتان باشید می‌توانید در جهت برند‌سازی برای درست‌کردن پاپیون استفاده کنید و آن‌ها را به عنوان کالا تبلیغاتی روی محصولات خود داشته باشید.

گا‌هاً پیش می‌آید که حجم نیاز شما به پاپیون‌های روبانی بسیار بالاست و در این صورت نیاز به استفاده از خدمات یک مجموعه دارید. پیشنهاد ما به شما مجموعه چاپ طاووس است. شما به راحتی می‌‎‌توانید با مراجعه به صفحه نمونه کار‌ها در این سایت پاپیون مدنظر خود را انتخاب کنید و با استفاده از راه‌های ارتباطی این شرکت سفارش خود را ثبت کنید. این مجموعه با استفاده از بهترین مواد اولیه شامل الیاف طبیعی و مصنوعی مانند ساتن ترکی و چینی، گراس گرین ترکی و چینی و حتی پلی‌استر محصولات خود را تولید می‌کند، همچنین در طی فرایند تولید محصول در این مجموعه از بهترین دستگاه‌های چاپ استفاده خواهد شد که همین موضوع باعث اطمینان شما از کیفیت چاپ روبان خواهد شد. از دیگر مزیت‌های استفاده از خدمات این مجموعه طیف گسترده رنگ و طرح‌های چاپی با کمک بهترین پرسنل آموزش‌دیده است. لازم است بدانید سفارش پاپیون به عنوان یکی از خدمات پس از چاپ در این مجموعه با استفاده از هر روبان مدنظر شما امکان‌پذیر است. از این رو به راحتی می‌توانید پاپیون دلخواه خودتان را طراحی کرده و سفارش دهید.

ارتباط با مجموعه برای ثبت سفارش

برای ثبت سفارش در شرکت چاپ طاووس راه‌های خیلی ساده‌ای را در پیش دارید. به این صورت که شما با مراجعه به سایت این مجموعه و دیدن‌کردن از صفحه نمونه کار‌ها و خدمات پس از چاپ می‌توانید خدمات و محصولات مدنظر خودتان را انتخاب کنید و پس از آن برای ارتباط‌گرفتن با مشاوران برتر این مجموعه جهت مشاوره گرفتن از تماس تلفنی یا شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید. یکی از سریع‌ترین راه‌های ارتباطی برای ارتباط‌گرفتن با مجموعه چاپ طاووس و ثبت سفارش تماس با شماره 09127181124 و شماره 09122095033 است. در این راستا شما می‌توانید بعد از انتخاب محصول مدنظر خودتان با پاسخ به سؤالاتی مانند جنس الیاف انتخابی شما، طرح و رنگ مدنظرتان و میزان بودجه‌ای که برای این کار در نظر دارید به راحتی سفارش خودتان را ثبت کنید.